• Slide Image

  TT BuluTT

  BULUTT BİLİŞİMDE

  Öncüyüz

  BuluTT Depo ,MRD Bilişim tarafından Türk Telekom Kullanıcılarına dosya paylaşım platformu sunan bir hizmettir.

  Devamına Bakınız
 • Slide Image

  Dernekler Dairesi Başkanlığı

  DERBİS

  Dernekler Dairesi Başkanlığı personelinin iş ve işlemlerinin yapıldığı, güncel yazılım teknolojilerinin kullanıldığı yeni, performanslı, kaliteli, geniş kapsamlı ve kullanıcı dostu web tabanlı kurumsal yazılımdır

  Devamına Bakınız
Hakkımızda

2008 yılında kurulan ve Ankara/Türkiye'de merkezi bulunan MRD, spesifik yazılım geliştirme, ar-ge ve teknik danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

MRD, fikir aşamasından, planlama, geliştirme, destek ve bütün yaşam döngülerini kapsayan özel yazılım çözümleri ile ürünün optimum düzeyde geliştirilmesini hedefler ve sırasıyla tüm iş-planlama-yönetim süreçlerini uygular.

Yazılım mühendisleri, proje yöneticileri ve iş-geliştirme uzmanlarından oluşan, farklı alanlardan gelen geniş bir uzman havuzu gücümüzün temelini oluşturur.

Yazılım geliştirme aşamasında müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için, her zaman proje geliştirme süresi ve aşamalarını müşterilerimizin istekleri ile teknik olarak dengelemeyi amaç ediniriz.

MRD için, müşterilerimizi rakiplerinden farklılaştıracak, benzersiz ve etkin bir strateji belirleyebilmenin temelinde bu yatar. Kuruma veya işletmeye özel çözümler geliştirmek ve iş süreçlerinin hatasız yönetilmesinde sahip olduğumuz derin bilgi ve tecrübe ile müşteri ihtiyaçları, pazar analizi, ürün gereksinimleri ve ölçeklendirilebilir maliyet stratejileri hareket noktamızdır. Bu sürecin üstüne ise MRD, sistem entegrasyonu, re-engineering, test ve kurulum modellemelerini inşa eder.

Ar-Ge hizmetlerimiz, bilgi sistemleri ve mühendisliği, fizibilite analizi ve büyük yazılım projelerinin verimlilik-geri dönüş çalışmalarını içerir.

MRD olarak yaptığımız projelerde, müşterilerimizin finansal risklerinin azaltılması, proje geliştirme aşamalarında doğru karar verme mekanizmasının oluşturulması ve rakip firmalardan ayrılıp hedef pazarda daha güçlü bir yapı sağlanmasını hedefleriz.