• Slide Image

  TT BuluTT

  BULUTT BİLİŞİMDE

  Öncüyüz

  BuluTT Depo ,MRD Bilişim tarafından Türk Telekom Kullanıcılarına dosya paylaşım platformu sunan bir hizmettir.

  Devamına Bakınız
 • Slide Image

  Dernekler Dairesi Başkanlığı

  DERBİS

  Dernekler Dairesi Başkanlığı personelinin iş ve işlemlerinin yapıldığı, güncel yazılım teknolojilerinin kullanıldığı yeni, performanslı, kaliteli, geniş kapsamlı ve kullanıcı dostu web tabanlı kurumsal yazılımdır

  Devamına Bakınız
Yönetim & Danışmanlık

MRD çalışma gruplarının daha etkin ve üretken çalışmaları için yazılım ve veri tabanları kapsamlarında bütünlük sağlayan danışmanlık hizmetlerini karşılar.

Yaşam çizgisini tam karşılayan modelleme, planlama ve danışmanlık servislerini, operasyonel sonuçların optimizasyonu için kullanır ve sonuca da bunu yansıtır.

Teknolojinin alternatif kullanımı ile iş problemlerinin çözümlenmesinde maliyette optimizasyon sağlamak görevlerimizdendir.

MRD müşterileri ile uzun vadeli ve sağlam ilişkiler kurarak büyümelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olur. Bizi firmanızın teknolojik alanda uzmanlık sağlayan bir uzantısı olarak düşünebilirsiniz.

Büyük ölçekli projelerde iş stratejisi, teknoloji, kullanım ve dizayn konusunda farklı alanlardaki tecrübemizi birleştirip yol haritasının tüm adımlarını takip edebiliyoruz.

Intranetlerden extranetlere, portallardan geniş tabanlı e-iş projelerine kadar veri tabanına dayalı tüm sistemleri bu yöntemlerin bütünlüğü ile tamamlıyoruz.